Aedade ehitus

Millist tüüpi piirdeaed valida?

Kui oled otsimas sobivat piirdeaia lahendust oma kodu jaoks, siis see teenus on Sinule. Meie ettevõte pakub laia aedade valikut vastavalt teie vajadustele ja soovidele.

Enne aia valimist on kõige olulisem teada, millist tüüpi piirdeaeda vajad. Erinevat tüüpi piirdeaedadel on erinevad omadused ja eripärad. Meie spetsialistid aitavad Sul leida sobiva aia vastavalt Sinu soovidele ja vajadustele.

Täpsemat võrdlust piirdeaedadest saad lugeda siit.

Roheline keevisvõrkaed

Võrkaed

Eesti üks populaarne aia tüüp on võrkaed. Võrkaiad on paindlikud ja kõige taskukohasemad piirdeaia lahendused. Neid on lihtne paigaldada ja hooldada ning need sobivad näiteks laste ja lemmikloomade ohutuse tagamiseks. Varena pakub nii keevisvõrkaedu kui ka punutud võrkaedu.

Paneelaed

Võrkpaneelaed on võrkaiast kõige parem piirdeaia lahendus, mis sobib suurepäraselt erinevatele kinnistutele. Paneelaed on vastupidav ja seda on lihtne paigaldada ning hooldada.

Roheline paneelaed
Metallaed

Metallaed

Metallist aiad ehk varbaiad on tugevad ja vastupidavad piirdeaia lahendused, mis sobivad ideaalselt erinevatele kinnistutele. Varbaiad on saadaval erinevates disainides ja värvides ning neid on võimalik kohandada vastavalt Sinu soovidele.

Puitaed

Puitaed on traditsiooniline aia lahendus, mis sobib suurepäraselt maapiirkondadesse või maalähedase stiiliga kodudesse. Puitaedasid on võimalik kohandada vastavalt Sinu soovidele. Varena pakub oma klientidele lippaedasid kui ka lattaedasid.

Puitaed

Piirdeaia paigaldus

Meie Varenas, pakume aedade paigaldusteenust, et Sinul ei oleks vaja muretseda aia ehitusega seotud tööde pärast. Meie spetsialistid tagavad, et aia ehitus toimub professionaalselt ja vastavalt kõikidele nõuetele. Lisaks paigaldame väravad ja väravaautomaatika.

Kui tellida piirdeaedade ehitus Varenast, siis võite kindel olla, et Varena on üle Eesti kõige parem valik. 

Piirdeaia paigalduse protsess

Aedade ehitus algab planeerimisest

Esmalt alustame vajaduste selgitamisest. Kas olemasolev aed vajab vahetust või tuleb ehitada uus aed. Järgmise sammuna on vaja teada aia pikkust, kõrgust, tüüpi (võrkaed, paneelaed, lippaed või varbaed) ja värava mõõtusid. Samuti vajab aia ehitusel vastust ka küsimus, kas väravale tuleb väravaautomaatika? Kui eelnev on teada, saame koostada esialgse hinnapakkumise ja tarneaja.

1

Pakkumise kinnitamine

Kui esialgne pakkumine sobib, saame minna edasi. Kohapeale tuleb meie ekspert, kes vaatab objekti üle. Teeme vajalikud mõõtmistööd, eeltöö ja vajadusel korrigeerime hinnapakkumist.

2

Aia ehitus

Viimaseks sammuks on lepingu sõlmimine. Paneme paika valmimisaja ja saab alustada paigaldusega.

Kõikidele oma aedadele ja väravatele anname 2-aastase garantii.

3

Aia ehituseks kehtivad teatud soovitused ja nõuded:

  • Aed peaks sobima hoone ja ümbruskonnaga, arvestades kohalikke traditsioone ja tavasid.
  • Aia kõrguse valikul peaks lähtuma ümbruskonnas varem ehitatud aedade kõrgusest ning kohalikest oludest.
  • Üle 1,5 meetri kõrgused aiad tuleb kooskõlastada linnaosavalitsusega.
  • Aed tuleb paigaldada krundi sisepiiridesse, mitte aga avalikule alale.
  • Väravate asukoht ja suurus tuleb hoolikalt läbi mõelda.

Kui Sind huvitab piirdeaedade müük või paigaldus, siis võta meiega ühendust.

Soovid kiiret vastust oma küsimusele?

Kirjuta meile ja aitame su küsimustele vastused leida. 

Skip to content