Key Automation väravaautomaatika

Külmal talveõhtul või vihmasel sügisel on eriline mugavus peitunud võimaluses avada oma väravat otse autost, ilma et peaksid väljuma – see on võimalik tänu nutikale väravaautomaatikale. Väravaautomaatika süsteemid muudavad sinu elu lihtsamaks, võimaldades väravaid avada vaid nupuvajutusega.

Eristatakse kahte peamist tüüpi väravaid: tiibväravad, mis avanevad kahes suunas nagu tiivad, ning liugväravad, mis liiguvad sujuvalt küljele. Mõlemat tüüpi väravate jaoks on loodud spetsiaalsed automaatikasüsteemid – tiibväravatele mõeldud automaatika ja liugväravatele sobiv automaatika –, mis tagavad sujuva ja mugava värava avanemise.

Väravaautomaatika on süsteem, mis võimaldab väravate automaatset avamist ja sulgemist. See lahendus pakub mugavustja turvalisust, võimaldades juhtida oma väravaid distantsilt ilma füüsilise vaevata. Väravaautomaatika sobib nii tiib- kui ka liugväravatele.

Miks valida Key Automation väravaautomaatika?

Key Automation väravaautomaatika on mõeldud Eesti kliimale

Pakume oma klientidele Itaaliast pärit ühe suurima tootja Key Automation aiaväravate automaatikat.

Key Automaion liugvärava ja tiibvärava automaatika on varustatud LED öövalgustitega, mis näevad väga modernsed välja ning on meie kliimas vastupidavad. 

Mõlemaid väravaautomaatika tüüpe on väga lihtne ja kiire avada, tagades samal ajal mugavuse ja turvalisuse. Meie toodetel on pikk eluiga ja need on vastupidavad erinevatele ilmastikutingimustele.

Key Automation väravaautomaatika töötab tõrgeteta Eestis ka kõige külmemate ilmadega (ka -30°C juures). Loomulikult on selle eelduseks alati, et automaatika on hooldatud ja lumest puhas. Nende ajamites on spetsiaalsed külmakindlad määrded ning materjalid on roostevabast terasest ja alumiiniumist. Seega kasutatakse seda automaatikat ka põhjamaades näiteks Soomes.

Kõikidele oma väravaautomaatika toodetele pakume 2-aastast garantiid ning oleme olemas ka pärast garantii lõppu.


Populaarsed automaatika mudelid

Liugvärava automaatika Turbo SC82

Telli Key Automation väravaautomaatika Varenast - teostame nii müüki kui ka paigaldust.

Soovid kiiret vastust oma küsimusele?

Kirjuta meile ja aitame su küsimustele vastused leida. 

Skip to content