Metallaed

Kui tänapäeval räägitakse metallaiast, siis enamasti mõeldakse selle all klassikalist ja lihtsat varbaeda, mis on üks soodsamaid metallaia tüüpe.

Metallist aiad kui aastakümnete pikkune investeering

Varbaiad, mida sageli valmistatakse nelikanttorust mõõtmetega 20 x 20 mm, 15 x 15 mm või 10 x 40 mm, on tuntud oma vastupidavuse ning praktilisuse poolest. Kvaliteetne viimistlus tagab varbaiale pika eluea ja muudab selle praktiliselt hooldusvabaks. Metallaiad eristuvad teistest aialahendustest oma suurepärase vastupidavuse, tugevuse ja kõrgema turvalisuse poolest. 

Metallaed, varbaed
Metallaed, varbaed

Kui vastupidavad on metallaiad?

Metallaiad on vastupidavad ja taluvad hästi lumekoormust.

Metallaedade eluea pikendamiseks soovitame neid esmalt kuumtsinkida ja vajadusel värvida. Kuumtsinkimine pakub pikaajalist kaitset korrosiooni vastu ja tagab ilusa välimuse kauaks ajaks. Nii kestab metallaed aastakümneid. Vaata RAL värvikataloogi siit.

Varbaiad sobivad ideaalselt nii eramajade, suurte kui ka väikeste hoonete või muude alade piiritlemiseks.

Lisaks pakume metallaiaga sobivas stiilis tiibväravaid, liugväravaid ja jalgväravaid. Sellist tüüpi metallist väravad on kvaliteetsed ja kestavad kaua, kuid nõuavad ka hooldust nagu kõik teised väravad.

Liugvärav
Liugvärav

Telli paigaldus Varenast

Varena pakub piirdeaedade paigaldusteenust, mis tähendab, et kliendina saad muretult tegeleda oma igapäevaste toimetustega, kuni meie professionaalid paigaldavad metallaia. 

Võta meiega julgelt ühendust, koostame hinnapakkumise, leiame sobiva aja ning paigaldame aia kiirelt ja professionaalselt. Varena meeskonnas on kogenud spetsialistid, kes tagavad aia kvaliteetse paigalduse ja järelhoolduse.

Varbaed ehk metallaed
Varbaed ehk metallaed

Kuidas näeb välja meie paigalduse protsess?

  1. Planeerimine

    Kõigepealt tuleb alustada vajaduste selgitamisest. Oluline on teada, kas olemasolev aed vajab vahetust või tuleb ehitada uus aed. Järgmise sammuna on vaja teada aia pikkust, kõrgust, tüüpi ja värava mõõtusid. Kui eelnev on teada, saame koostada esialgse hinnapakkumise ja ooteaja.

  2. Pakkumise kinnitamine

    Kui esialgne pakkumine sobib, saame edasi liikuda. Vajadusel tuleb kohale meie ekspert, kes vaatab objekti üle, teeb vajalikud mõõtmistööd ja korrigeerib vajadusel hinnapakkumist. Tegutseme selle nimel, et metallaed kestaks aastaid.

  3. Paigaldus

    Viimaseks sammuks on lepingu sõlmimine. Paneme paika valmimisaja ja alustame aia paigaldusega. Kõikidele oma aedadele ja väravatele anname 2-aastase garantii.

Metallaed
Varena paigaldatud varbaed (Metallaed)

Mis on metallaia hind?

Metallaiad on erinevad ning seetõttu sõltub metallaedade hind suuresti nende tüüpidest ja omadustest. Täpne hind sõltub aga aia spetsiifikast ja valitud materjalidest.

Kui soovid paigaldada piirdeaeda, siis võta meiega julgelt ühendust – anname sulle Varena toodete kohta rohkem informatsiooni. Aitame klienti igal sammul ja vastame kõikidele küsimustele. Samuti jagame soovitusi, milline lahendus sobiks kõige paremini just sinu vajadustele.

Kui otsustad meie toodete kasuks, siis võid kindel olla, et saad parima hinna ja kvaliteedi suhte, mida on turul võimalik leida.

Telli Metallaed Varenast - teostame nii müüki kui ka paigaldust.

Soovid kiiret vastust oma küsimusele?

Kirjuta meile ja aitame su küsimustele vastused leida. 

Skip to content