Hooldus- ja parandustööd

Piirdeaia, värava ja väravaautomaatika parandus ja hooldus

Teostame piirdeaia, värava ja väravaautomaatika hooldus- ja parandustöid tellija objektil.

Soovitame regulaarselt hooldada väravat ja väravaautomaatikat vähemalt üks kord aastas. Rohkem kasutuses olevate väravate puhul (näiteks ettevõtted, kus läbikäik on tihedam) kaks korda aastas.

Väravaautomaatika ja värava hooldus ja parandus

Varena on usaldusväärne teenusepakkuja, kellel on pikaajaline kogemus väravaautomaatika paigalduse kui ka selle parandamise ja hooldamise valdkonnas.

Pakume regulaarset hooldusteenust, et vältida tulevasi probleeme ja pikendada Sinu väravaautomaatika süsteemi eluiga. Meie hooldusprogramm hõlmab komponentide kontrolli, määrimist, värskenduste installimist ja üldist süsteemi tõhususe kontrollimist. Korrapärane hooldus aitab vähendada tõrkeid ja tõrgete tekkimise ohtu ning annab Sulle meelerahu teades, et värav on alati töökorras.

Piirdeaia parandus ja hooldus

Teostame aedade parandus- ja keevitustöid. Need hõlmavad endas erinevaid tegevusi, et hoida Sinu piirdeaed heas korras ning tagada selle pikaajaline vastupidavus.

Aedu tuleb kontrollida regulaarselt, et tuvastada võimalik kahjustus. Kui on tekkinud kahjustsi, tuleb teha vajalikud tööd võimalikult kiiresti, et vältida kahjustuste süvenemist. Näiteks vahetada välja murdunud või roostetanud osad või kinnitada lahtised elemendid.

Samuti tuleb tegeleda aegajalt värvimis- või viimistlustöödega, et piirdeaeda kaitsta erinevate ilmastikuolude eest ning tagada selle pikaajaline vastupidavus. Sel juhul on Sinu jaoks olemas meie spetsialist, kes oskab anda erinevaid soovitus viimistlemise jaoks.

Talveperioodil soovitame piirdeaed puhastada lumest, et vältida lumekoorma tõttu tekkivaid kahjustusi.

Kui tegemist on tegemist on aiaga, millel on automaatika, siis tuleb regulaarselt kontrollida elektrisüsteemi korrasolekut. Vajadusel teostada remont, mida teeb Sinu eest meie tehnik.

Piirdeaia parandus ja hooldamine sõltub aiatüübist ja materjalist. Selleks, et aia parandus sujuks probleemideta, võta probleemide ilmnemisel meiega julgelt ühendust. Sinu juurde tuleb spetsialist, vaatab aia üle ning vajaduse korral teostab tarviliku töö.

Telli Hooldus- ja parandustööd Varenast - teostame nii müüki kui ka paigaldust.

Soovid kiiret vastust oma küsimusele?

Kirjuta meile ja aitame su küsimustele vastused leida. 

Skip to content