Tiibvärava automaatika

Tiibvärava automaatika on mõeldud väravate jaoks, millel on kaks tiiba. Sellise värava paigaldamisel on vaja arvestada ruumiga, mida on värava avamisel ja sulgemisel vaja. Tiibvärava automaatika valimisel tuleb arvesse võtta tiiva laius ja kaal. Oluline on, et see ei oleks liiga raske, vastasel juhul ei suuda ajam väravat avada ega sulgeda. 

Varena pakub kvaliteetseid tiibvärava automaatika lahendusi, mille kasutamine on imelihtne.

Väravaautomaatika Key Automation
Tiibvärava automaatika

Tiibvärava automaatika valik

Tiibvärava automaatika valimisel tasub teha eeltööd. Hea eeltöö aitab vältida pettumusi pärast väravaautomaatika paigaldust ja tagab, et klient ei maksa esialgu ahvatlevana tunduva hinnasildi eest hiljem topelt. 

Toome välja mõned peamised aspektid, millele võiks tähelepanu pöörata:

 • Värava pind ehk tuuletakistus – tuleb arvestada värava pinna ja tuuletakistusega, et ajam suudaks värava tõhusalt avada. 
 • Veojõud – suure tuuletakistuse ja kaaluga väravad vajavad võimsamaid ajameid, et tagada sujuv ja järjepidev avamine ja sulgemine.
 • Temperatuur – on tähtis, et valitud automaatika töötaks hästi ka talvistes tingimustes, mil temperatuurid võivad madalale langeda.
 • Hooldus – kuigi soodsam hind võib tunduda ahvatlev, kaasneb sellega tihti suurem automaatika hooldusvajadus. See võib pikas perspektiivis kaasa tuua suuremad kulud.

Lisaks tasub teada, et kui tiibväravaid kasutatakse sageli, on oluline teada lubatud kasutusintensiivsust. Ajamid, mis kuumenevad liigse kasutuse tõttu üle, võivad jahtumiseks seiskuda ning see võib kasutajatele ebamugavusi tekitada. 

Tiibvärava automaatika
Tiibvärava automaatika

Tiibvärava avamiseks ei ole vaja autost väljuda

Varena tiibvärava automaatika lubab värava avada ja sulgeda puldi abil. Lisaks on olemas ka äpp ehk mobiilirakendus, mida on võimalik avamiseks ja sulgemiseks mugavalt kasutada.

Automaatika puldid eri värvides
Automaatika puldid

Varena tiibvärava automaatika abil on värava avamine lihtne ja kiire, samal ajal on tagatud ka mugavus ja turvalisus. Toodetel on pikk eluiga ja need on vastupidavad mitmesugustele ilmastikutingimustele.

Pakume kõige uuemat tiibvärava automaatikat Eesti turul – Key Automation. Mõnel mudelil on LED-öövalgustid, mis näevad väga modernsed välja ja on meie kliimas vastupidavad.

Key Automation väravaautomaatika valgustus

Tiibvärava automaatika paigaldus

Varena pakub ka paigaldusteenust, mis tähendab, et kliendina saad muretult tegeleda oma igapäevaste toimetustega, kuni meie professionaalid paigaldavad tiibvärava automaatika. 

Võta meiega julgelt ühendust, koostame hinnapakkumise, leiame sobiva aja ning paigaldame automaatika kiirelt ja professionaalselt. Varena meeskonnas on kogenud spetsialistid, kes tagavad tiibvärava automaatika kvaliteetse paigalduse ja järelhoolduse.

Kuidas näeb välja tiibvärava automaatika paigalduse protsess?

 1. Planeerimine

  Kõigepealt tuleb alustada vajaduste selgitamisest. Oluline on teada tiibvärava kaalu, laiust ja selle kasutussagedust. Kui see on selge, saame koostada hinnapakkumise ja ooteaja väravaautomaatika paigaldamiseks.

 2. Pakkumise kinnitamine

  Kui esialgne pakkumine sobib, saame edasi liikuda. Vajadusel tuleb kohale meie ekspert, kes vaatab objekti üle, teeb vajalikud mõõtmistööd ja korrigeerib vajadusel hinnapakkumist. Tegutseme selle nimel, et väravaautomaatika kestaks aastaid.

 3. Väravaautomaatika paigaldus

  Viimaseks sammuks on lepingu sõlmimine. Paneme paika valmimisaja ja alustame väravaautomaatika paigaldusega.
  Kõikidele automaatikatele anname 3-aastase garantii ja oleme sinu jaoks olemas ka pärast automaatika paigaldust.

Väravaautomaatika ostmine ja hind

Kui soovid paigaldada tiibvärava automaatikat, siis võta meiega julgelt ühendust – anname sulle Varena toodete kohta rohkem informatsiooni. Aitame klienti igal sammul ja vastame kõikidele küsimustele. Samuti jagame soovitusi, milline automaatika lahendus sobiks kõige paremini just sinu väravale ja vajadustele.

Kui otsustad meie toodete kasuks, siis võid kindel olla, et saad parima hinna ja kvaliteedi suhte, mida on turul võimalik leida. Varena tooted on kõrge kvaliteediga ja vastavad kõikidele turvastandarditele.

Tiibvärava komplektis on

tiiva ajam – mootor (2tk), kontroller, pult, vilkur, fotosilmad, posti- ja raamikinnitused.

Tiibvärava automaatika komplekt
Tiibvärava automaatika komplekt

Varena pakub klientidele ainult kvaliteetseid tooteid, mis vastavad kõikidele Euroopa Liidu standarditele ja nõuetele. Selle tulemusena teeme koostööd vaid usaldusväärsete tootjatega. Varena tooted on vastupidavad, turvalised ja usaldusväärsed ning tagavad, et värav töötaks sujuvalt ja tõrgeteta.

Saame kinnitada, et tiibvärava automaatika on mugav, ohutu ja töökindel. Varena paigaldusmeeskond tagab kiire ja professionaalse väravaautomaatika paigaldamise ning järelhoolduse. Kui oled huvitatud tiibvärava automaatika ostmisest, siis võta meiega ühendust ja aitame teha sinu elu mugavamaks.

Korduma kippuvad küsimused

Kas automaatika juhtpulte on võimalik juurde osta?

Jah. Anna meile soovist teada ning aitame ühendada puldid sinu automaatikaga.

Kuidas saab tiibväravat avada? 

Varena tiibvärava automaatika lubab värava avada ja sulgeda puldi abil. Lisaks on olemas ka äpp ehk mobiilirakendus, mida on võimalik avamiseks ja sulgemiseks mugavalt kasutada. Mobiilirakenduse leiad Google Play-st ja App Store‘st.

Kui tihti peab hooldama tiibvärava automaatikat?

Soovitav on hooldada värava automaatikat 1-2 korda aastas.

Mida sisaldab tiibvärava automaatika komplekt?

Komplektis on tiiva ajamid, kontroller, pult, vilkur, fotosilmad, posti- ja raamikinnitused.

Telli Tiibvärava automaatika Varenast - teostame nii müüki kui ka paigaldust.

Soovid kiiret vastust oma küsimusele?

Kirjuta meile ja aitame su küsimustele vastused leida. 

Skip to content