Väravaautomaatika

Väravaautomaatika tiib- ja liugväravale

Meie ettevõte on spetsialiseerunud erinevate aedade ja väravate, sh tiibvärava ning liugvärava automaatika müügile ja paigaldusele. Kui otsid oma kodu jaoks uut väravat koos automaatikaga, siis oled jõudnud õigesse kohta.

Tiibvärava automaatika

Tiibvärava automaatika on mõeldud väravate jaoks, millel on kaks tiiba. Sellise värava paigaldamisel on vaja arvestada ruumiga, mida värava liikumine avanemisel ja sulgumisel võtab. Automaatika valimisel tuleb arvesse võtta tiiva laius ja kaal, et see ei oleks liiga raske, vastasel juhul ei suuda ajam väravat avada ega sulgeda. Varena pakub oma klientidele kvaliteetseid tiibvärava automaatika lahendusi, mille kasutmine on Sinu jaoks imelihtne.

Väravaautomaatika Key Automation
Liugvärav

Liugvärava automaatika

Liugvärava automaatika on mõeldud väravatele, mis liiguvad küljelt küljele. Seda tüüpi väravate automaatika on eriti kasulik juhul, kui soovitakse säästa ruumi või piirkond nõuab spetsiaalset kaldenurka. Ajamite paigaldamisel on vaja arvestada värava liikumise suunaga, st kas värav liigub paremale või vasakule. Varena pakub oma klientidele kvaliteetseid liugvärava automaatika lahendusi, mis sobivad erinevatele väravatüüpidele.

Värava avamiseks ei ole vaja autost väljuda

Meie väravaautomaatika töötab puldist avamise ja sulgemisega. Lisaks on olemas ka mobiilirakendus, mida saad kasutada värava avamiseks ja sulgemiseks.

Mõlemaid automaatika tüüpe on väga lihtne ja kiire avada, tagades samal ajal mugavuse ja turvalisuse. Meie toodetel on pikk eluiga ja need on vastupidavad erinevatele ilmastikutingimustele.

Pakume kõige uuemat automaatikat Eesti turul – Key Automation. Nendel toodetel on küljes LED öövalgustid, mis näevad väga modernsed välja ning on meie kliimas vastupidavad.

Väravaautomaatika paigaldus

Varena pakub ka paigaldusteenust ehk kliendina saad muretult tegeleda oma igapäeva toimetustega, kuniks meie professionaalid sulle värava paigaldavad. Võta meiega ühendust, paneme kokku hinnapakkumise, leiame sobiva aja ning paigaldame automaatika kiirelt ja professionaalselt. Meie meeskonnas on kogenud spetsialistid, kes tagavad automaatika kvaliteetse paigalduse ja järelhoolduse.

Kuidas näeb välja väravaautomaatika paigalduse protsess?

Planeerimine

Kõigepealt tuleb alustada vajaduste selgitamisest. Oluline on teada, kas automaatika paigaldatakse liugväravale või tiibväravale. Vajalik on ka värava kaal ja laius. Kui eelnev info on teada, saame koostada hinnapakkumise ja tarneaja.

1

Pakkumise kinnitamine

Kui esialgne pakkumine sobib, saame minna edasi. Sinu juurde tuleb kohale meie poolt ekspert, kes vaatab objekti üle: teeb vajalikud mõõtmistööd, eeltöö ja vajadusel korrigeerib hinnapakkumist.

2

Väravaautomaatika paigaldus

Viimaseks sammuks on lepingu sõlmimine. Paneme paika valmimisaja ning alustame paigaldusega.

Kõikidele oma automaatikatele anname 2 aastase garantii ja oleme Sinu jaoks olemas ka projetki lõppedes.

3

Väravaautomaatika ostmine ja hind

Kui soovid osta tiibvärava või liugvärava automaatikat, siis võta meiega julgelt ühendust ning anname Sulle rohkem informatsiooni meie toodete kohta. Aitame Sind igal sammul ja vastame kõikidele küsimustele. Samuti jagame soovitusi, milline automaatika lahendus sobiks kõige paremini just Sinu väravale ja vajadustele.

Kui otsustad meie toodete kasuks, siis võid kindel olla, et saad parima hinna ja kvaliteedi suhte, mis turul leida. Meie tooted on kõrge kvaliteediga ja vastavad kõigile turvastandarditele.

Mida sisaldavad väravaautomaatika komplektid?

Tiibvärava komplekt sisaldab:

 • mootorid 2tk
 • kontroller
 • 1 pult
 • vilkur
 • fotosilmad
 • posti- ja raamikinnitused

Liugvärava komplekt sisaldab:

 • mootor
 • kontroller
 • 1 pulti
 • vilkur
 • fotosilmad

Varena pakub oma klientidele ainult kvaliteetseid tooteid, mis vastavad kõikidele Euroopa Liidu standarditele ja nõuetele. Selle tulemusena teeme koostööd ainult usaldusväärsete tootjatega. Meie tooted on vastupidavad, turvalised ja usaldusväärsed ning tagavad, et Sinu väravad töötavad sujuvalt ja tõrgeteta.

Saame kinnitada, et tiibvärava ja liugvärava automaatika on mugav, ohutu ja töökindel. Meie paigaldusmeeskond tagab kiire ja professionaalse väravaautomaatika paigaldamise ning järelhoolduse. Kui oled huvitatud väravaautomaatika ostmisest, siis võta meiega ühendust ning me aitame Sul teha samme parema värava poole.

Soovid kiiret vastust oma küsimusele?

Kirjuta meile ja aitame su küsimustele vastused leida. 

Skip to content