Liugvärava automaatika

Liugvärava automaatika on mõeldud väravatele, mis liiguvad küljelt küljele. Seda tüüpi väravate automaatika on eriti kasulik juhul, kui soovitakse säästa ruumi või piirkond nõuab spetsiaalset kaldenurka. Liugvärava automaatika paigaldamisel on vaja arvestada värava liikumise suunaga, st kas värav liigub paremale või vasakule.

Varenast leiate ainulaadsed ja kvaliteetsed Key Automation liugvärava automaatika lahendused, mis sobivad erinevatele väravatüüpidele.

Turul leidub rohkelt liugvärava automaatika variante, kuid oluline on leida selline, mis sobib kõige paremini sinu väravaga ja vajadustega. 

Anname mõned soovitused, kuidas teha eeltöö, mis aitaks teha õige valiku. Õigesti valitud liugvärava automaatika tagab turvalisuse, mugavuse ja rahulolu aastateks. Säästlikkus ei tähenda alati kokkuhoidu, eriti liugvärava automaatika puhul.

Liugvärava automaatika
Liugvärav ja selle automaatika

Olulised kaalutlused liugvärava automaatika valimisel

Värava täismass. Kvaliteetsest materjalist ja hästi koostatud raske värav võib liikuda kergesti, samas kui kõvera raamiga, viletsate rullikutega ja kerge värava avamine võib osutuda raskeks. Seega on värava liikumise kergus tihti olulisem kui mass.

Asukoht. Kui liugvärav asub kohas, kus talvel kuhjub lund ja liikumisteed on raske lumest puhtana hoida, võib olla vajalik valida võimsam liugvärava automaatika, et selle ajam tuleks avamisega toime. See ei lahenda kõiki probleeme, kuid suudab väravat liigutada ka raskemates tingimustes.

Kasutussagedus. Kui väravat kasutavad sageli mitmed inimesed või ettevõtted, on mõistlik valida kohe alguses automaatika, mis on mõeldud sagedaseks kasutamiseks.

Väravaautomaatika
Liugvärava automaatika

Liugvärava avamiseks ei ole vaja autost väljuda

Varena liugvärava automaatika lubab värava avada ja sulgeda puldi abil. Lisaks on olemas ka äpp ehk mobiilirakendus, mida on võimalik avamiseks ja sulgemiseks mugavalt kasutada.

Automaatika puldid eri värvides
Automaatika puldid

Varena liugvärava automaatika abil on värava avamine lihtne ja kiire, samal ajal on tagatud ka mugavus ja turvalisus. Toodetel on pikk eluiga ja need on vastupidavad mitmesugustele ilmastikutingimustele.

Pakume kõige uuemat liugvärava automaatikat Eesti turul – Key Automation. Mõnel mudelil on LED-öövalgustid, mis näevad väga modernsed välja ja on meie kliimas vastupidavad.

Key Automation väravaautomaatika valgustus

Liugvärava automaatika paigaldus

Varena pakub ka paigaldusteenust, mis tähendab, et kliendina saad muretult tegeleda oma igapäevaste toimetustega, kuni meie professionaalid paigaldavad liugvärava automaatika. 

Võta meiega julgelt ühendust, koostame hinnapakkumise, leiame sobiva aja ning paigaldame automaatika kiirelt ja professionaalselt. Varena meeskonnas on kogenud spetsialistid, kes tagavad liugvärava automaatika kvaliteetse paigalduse ja järelhoolduse.

Kuidas näeb välja liugvärava automaatika paigalduse protsess?

 1. Planeerimine

  Kõigepealt tuleb alustada vajaduste selgitamisest. Oluline on teada liugvärava kaalu, laiust ja selle kasutussagedust. Kui see on selge, saame koostada hinnapakkumise ja ooteaja automaatika paigaldamiseks.

 2. Pakkumise kinnitamine

  Kui esialgne pakkumine sobib, saame edasi liikuda. Vajadusel tuleb kohale meie ekspert, kes vaatab objekti üle, teeb vajalikud mõõtmistööd ja korrigeerib vajadusel hinnapakkumist. Tegutseme selle nimel, et automaatika kestaks aastaid.

 3. Väravaautomaatika paigaldus

  Viimaseks sammuks on lepingu sõlmimine. Paneme paika valmimisaja ja alustame automaatika paigaldusega.
  Kõikidele automaatikatele anname 3-aastase garantii ja oleme sinu jaoks olemas ka pärast automaatika paigaldust.

Automaatika ostmine ja hind

Kui soovid paigaldada liugvärava automaatikat, siis võta meiega julgelt ühendust – anname sulle Varena toodete kohta rohkem informatsiooni. Aitame klienti igal sammul ja vastame kõikidele küsimustele. Samuti jagame soovitusi, milline automaatika lahendus sobiks kõige paremini just sinu väravale ja vajadustele.

Kui otsustad meie toodete kasuks, siis võid kindel olla, et saad parima hinna ja kvaliteedi suhte, mida on turul võimalik leida. Varena tooted on kõrge kvaliteediga ja vastavad kõikidele turvastandarditele.

Liugvärava komplekti kuulub

ajam – mootor, kontroller, pult, vilkur, fotosilma alus ja fotosilmad.

Key Automation liugvärava automaatika komplekt
Key Automation liugvärava automaatika komplekt

Varena pakub klientidele ainult kvaliteetseid tooteid, mis vastavad kõikidele Euroopa Liidu standarditele ja nõuetele. Selle tulemusena teeme koostööd vaid usaldusväärsete tootjatega. Varena tooted on vastupidavad, turvalised ja usaldusväärsed ning tagavad, et värav töötaks sujuvalt ja tõrgeteta.

Saame kinnitada, et liugvärava automaatika on mugav, ohutu ja töökindel. Varena paigaldusmeeskond tagab kiire ja professionaalse väravaautomaatika paigaldamise ning järelhoolduse. Kui oled huvitatud liugvärava automaatika ostmisest, siis võta meiega ühendust ja aitame teha sinu elu mugavamaks.

Korduma kippuvad küsimused

Kui tihti peab hooldama liugvärava automaatikat?

Soovitav on hooldada liugvärava automaatikat 1-2 korda aastas.

Kuidas saab liugväravat avada?

Varena liugvärava automaatika lubab värava avada ja sulgeda puldi abil. Lisaks on olemas ka äpp ehk mobiilirakendus, mida on võimalik avamiseks ja sulgemiseks mugavalt kasutada. Mobiilirakenduse leiad Google Play-st ja App Store‘st.

Mis on liugvärava automaatika hind?

Täpsema hinna saamiseks võta meiega ühendust. Jagame soovitusi, milline automaatika lahendus sobiks kõige paremini just sinu väravale ja vajadustele.

Kas automaatika juhtpulte on võimalik juurde osta?

Jah. Anna meile soovist teada ning aitame ühendada puldid sinu automaatikaga.

Telli Liugvärava automaatika Varenast - teostame nii müüki kui ka paigaldust.

Soovid kiiret vastust oma küsimusele?

Kirjuta meile ja aitame su küsimustele vastused leida. 

Skip to content